Login |  23. února 2012  | 
Česky English по-русски Deutsch
  VYHLEDAT
 
  
DLM Forum 2009 - Praha 21.-22.4.2009

Jarní DLM Forum se konalo v Praze

   Zatím poslední setkání DLM Fora proběhlo 21. a 22. dubna v prostorách Národního archivu v Praze. Hosty přivítali Lenka Ptáčková Melicharová (náměstkyně ministra vnitra pro evropské záležitosti), Vácslav Babička  (ředitel  odboru archivní správy MV ČR) a Eva Drašarová (ředitelka Národního archivu). DLM Forum má status EEIG (European Economic Interest Group) v rámci Evropské unie a akcí se účastní zástupci členských institucí z 27 členských zemí. Společnost GORDIC® a Ministerstvo vnitra ČR jsou jediní zástupci z České republiky.
   Hlavní náplní pražského zasedání byl zejména standard MoReq2. Společnost GORDIC® dostala jako jediná komerční firma prostor k prezentaci svých zkušeností se systémy správy dokumentů. Prezentaci zahájil Miroslav Čejka (vedoucí týmu GINIS® SSL). Ten krátce představil firmu GORDIC® a následně předal slovo Janu Kokešovi, který se již věnoval odborné části.

   Na DLM forum navazuje konference EBNA (The European Board of National Archivists), která se bude konat ve stejných prostorách po další dva dny.

 

DLM Forum 2009 Praha

DLM Forum 2009 Praha

DLM Forum 2009 Praha

DLM Forum 2009 Praha

DLM Forum 2009 Praha

DLM Forum 2009 Praha

DLM Forum 2009 Praha

DLM Forum 2009 Praha

DLM Forum 2009 Praha

DLM Forum 2009 Praha

 

|  Navigace:  Tiskové centrum » Tiskové zprávy » 2009 » DLM Forum Praha 2009   |
Copyright 2007-2009 GORDIC spol. s r. o.