Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Kybernetický úřad

Kybernetický úřad znamená interaktivní, inteligentní a inovativní úřad veřejné správy, který komunikuje uvnitř i vně moderním, efektivním, transparentním a odpovědným způsobem s využitím moderních, funkčních, bezpečných a otevřených informačních systémů s využitím kybernetických poznatků a funkcí.
IS GINIS® splňuje představy o moderním, integrovaném, bezpečném a legislativně udržovaném systému pro zabezpečení konceptu Kybernetického úřadu. Pro úplné a otevřené agendové pokrytí úřadů disponuje standardizovanou metodikou a integrační platformou pro agendové nebo infrastrukturní systémy třetích stran. Je průběžně doplňován o inovativní, chytré a přívětivé aplikace a dialogy, inteligentně podporující efektivní interakci uvnitř i vně úřadu, řiditelnost, transparentnost a dohledatelnost veškerých administrativních, agendových, ekonomických a technických procesů a dokumentů. Aplikace s těmito aditivními převážně kybernetickými vlastnostmi jsou souhrnně označovány jako GINIS+. Lze je využívat k minimalizaci procesních a bezpečnostních selhání a optimalizaci úřadu jako celku. Aplikační a metodickou podporu při implementaci Zákona o kybernetické bezpečnosti (ZKB), ať už úřad je či není osobou povinnou a přiměřenou implementaci Systému řízení bezpečnosti informací (ISMS) ve smyslu ISO27000 (nejenom pomocí specializovaných modulů GINIS+) považujeme za velmi důležitou součást konceptu Kybernetického úřadu.
Interaktivní
Interaktivní úřad podporuje efektivní, transparentní a bezpečné interakce občanů, úředníků, manažerů a věcí uvnitř i vně úřadu, integrace všech systémů s využíváním "internetu všeho"(IoE).
Inteligentní
Inteligentní úřad realizuje efektivnější výkon veřejné správy s chytrou, kybernetizovanou aplikační podporou občanů, úředníků a manažerů.
Inovativní
Inovativní úřad využívá moderních konceptů a technologií.

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr

Zajímá Vás koncept Kybernetického úřadu?

Napište nám a náš produktový manažer vám připraví nezávaznou cenovou kalkulaci.

*= Povinné položky
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete ZDE.
Naši partneři