Nový katalog školení

2 min čtení

01.06.2020

Připravili jsme pro vás souhrn školení, která se u nás školila, školí nebo budou školit.

Nový katalog školení je rozdělen na tři části. První část se zaměřuje na zákazníky vlastnící licenci GINIS Standard a vyšší. Jedná se o skupinu zákazníků, jako jsou např. městské části, krajské či obecní úřady a organizační složky státu. Druhá část tedy GINIS Express je určena pro zákazníky typu MŠ, ZŠ, SŠ, domy pro seniory, divadla apod. Poslední část katalogu je zaměřená na kybernetickou bezpečnost. U tohoto typu školení nemusíte licenci vlastnit. Možná se právě rozhodujete, jestli si ji nepořídit. V tom případě jsou tato školení určena právě pro vás.

Všechna školení jsou v souladu s aktuálními legislativními předpisy.Ve většině případů probíhají v Praze na pobočce, kde jsou pro vás připraveny počítače s nainstalovanými demoverzemi, kde si můžete vše prakticky vyzkoušet. Vzhledem k situaci, která nás momentálně všechny sužuje, jsme pro vás připravili novinku v podobě ONLINE školení, kterého se můžete účastnit i z pohodlí vašeho domova. Je jen na vás, jakou verzi si vyberete.

Máte víc zaměstnanců, které potřebujete proškolit? Líbilo by se vám, kdybychom přijeli k vám na pobočku? Pokud máte prostor a technické vybavení, není problém, aby se lektor rozjel i přímo k vám do organizace.

Školení jsou organizována vždy od ledna do června a po prázdninové pauze opět od září do prosince. Výjimkou jsou nově vypsané kurzy Kybernetické bezpečnosti. Aktuálně vypsaná školení naleznete na www.gordic.cz/skoleni/prehled.

Pokud budete mít otázky ke konkrétním školením, prosím, ozvěte se jedné z kolegyň:

Těšíme se na Vás!