Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GINIS Express – kontrolní hlášení DPH v praxi

Obsah školení

  • Metodika DPH KDF - zápis faktury s DPH, přenesená daňová povinností
  • KOF – zápis faktury s DPH, přenesená daňová povinnost
  • POK – zadání výdajového a příjmového dokladu s DPH, tvorba předkontace s DPH
  • UCR – zápis účetního dokladu s DPH, tisky, kontroly a prohlížení DPH – tvorba kontrolního hlášení, daňové přiznání, tvorba dodatečného daňového přiznání
  • UCR – oprava již proúčtovaných účetních dokladů
  • PED – odeslání XML dávky do EPO

Proč se školení zúčastnit?

Rádi bychom Vás provedli zadáním daňových dokladů v modulech GINIS Express, upozornili na nejčastější problémy a také bychom Vám na základě zkušeností prvních zpracování předvedli, jak snadno si kontrolní hlášení zobrazit, zkontrolovat a odeslat.
Cena: 1.450 Kč (bez DPH)

GINIS Express – kontrolní hlášení DPH v praxi

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.