Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GINIS Express Práce a mzdy I. - Práce s programem

Komu je kurz určen?

Školení je určeno pro uživatele GINIS ® EXPRESS za oblast mzdová agenda. Mzdovým účetním, personalistům a vedoucím pracovníkům ekonomických oddělení.  

Proč se školení zúčastnit?

Seznámíte se s právními předpisy mzdové oblasti. Vysvětlíme Vám nastavení a způsob zpracování mezd v modulu Práce a mzdy (,,dále též PAM''). Tento kurz poskytne účastníkům souhrnný přehled o zadávání karet pracovníků a pracovních postupech pri zpracování mezd. Obsahuje jak teoretickou část s výkladem legislativy, tak praktickou část práce s programem PAM.
Cena: 1.700 Kč (bez DPH)

GINIS Express Práce a mzdy I. - Práce s programem

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.