Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GINIS Standard – Odpisy

Komu je kurz určen?

Začínajícím uživatelům ve veřejné správě, kteří uvítají získání základních informací k odpisům, pro podklad k jejich práci. Zkušeným uživatelům ve veřejné správě, kteří se chtějí zdokonalit v dosavadních znalostech v této oblasti.

Obsah školení

  • úvod do problematiky
  • vysvětlení algoritmu výpočtu odpisu
  • evidenční karta majetku
  • praktická ukázka v programu GINIS MAJ
  • vytvoření předkontací k odpisům 
  • tiskové sestavy
  • nejčastější problémy z praxe

Proč se školení zúčastnit?

Jste nový uživatel, který uvítá proškolení na základní funčnosti programu spojené s informacemi v oblasti odpisů? Co všechno zahrnuje problematika odpisů a jak s odpisy v modulu GINIS MAJ zacházet? Uvítáte vysvětlení základních pojmů, se kterými se v modulu setkáváte? Zajímají Vás informace o tom, jak řešit nejčastější problémy v praxi? Toto a mnohé další bude vysvětleno na kurzu. Lektor se zaměří na praktickou ukázku funkčností modulu GINIS MAJ spojených s informacemi v oblasti odpisů. 
Cena: 2.100 Kč (bez DPH)

GINIS Standard – Odpisy

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.