Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GINIS Standard – Registr obyvatel

Komu je kurz určen?

Pracovníkům organizací státní správy pověřeným vedením ohlašoven, zejménma pak uživatelům programu GINIS® ROB - Registr obyvatel. Vhodné pro začínající i mírně pokročilé uživatele systému GINIS.

Obsah školení

  • základní pojmy a legislativní rámec (zákon o evidenci obyvatel a rodných číslech, o ochraně osobních údajů a další související legislativa)
  • základní ovládání modulu a provázání s ostatními moduly GINIS
  • pořizování evidenčních karet událostí, tvorba seznamů, statistik a přehledů
  • aktualizace dat se základními registry - dávky z ISZR a jejich zpracování, přírůstky, změny, porovnání stavů
  • práce s objekty (domy) a aktualizace jejich územně identifikačních dat s RUIAN
  • stručné pracovní postupy

Proč se školení zúčastnit?

Kurz představuje základní i méně známé postupy pro naplnění legislativních požadavků pro vedení ohlašoven v elektronické podobě. Poskytne praktické seznámení s programem zcela od začátku s následnou demonstrací pokročilejších funkcí. 
Cena: 2.100 (bez DPH)

GINIS Standard – Registr obyvatel

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.