Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GINIS Standard - INU, UCT, BUC, UCR

Komu je kurz určen?

Školení je určeno pro uživatele informačního systému GINIS®, kteří účtují interní a opravné doklady, zpracovávají Kontrolní hlášení a Daňové přiznání k DPH, nahlížejí na zaúčtovaná data a publikují je pomocí výkazů a sestav či zajišťují platební styk s bankou a likvidují nespárované bankovní transakce.
 

Obsah školení

 • Druhy dokladů používané v informačním systému GINIS®
 • Správa účetních a rozpočtových období
 • Zpracování platebních příkazů a výpisu z účtu
 • Likvidace nespárovaných položek z výpisu z účtu
 • Účtování interních účetních dokladů
 • Zpracování Kontrolního hlášení DPH a Daňového přiznání DPH
 • Prohlížení účetních zápisů, filtrování a třídění účetních dat
 • Účetní sestavy a výkazy v modulu GINIS® UCR Účetní a rozpočtové výstupy

Proč se školení zúčastnit?

Školení vás seznámí se základními postupy při tvorbě dávky příkazů pro internetové bankovnictví, při zpracování interních účetních dokladů v modulu UCT a jejich vyhledávání v účetním deníku. Rovněž se seznámíte s druhy dokladů používaných při účtování a správou účetních období v informačním systému GINIS®. V rámci školení budete mít možnost realizovat opravná účtování s vazbou na primární doklady, likvidovat nespárované bankovní transakce, zpracovávat soubor pro banku a z banky, generovat výkazy, filtrovat a vyhledávat účetní data.
 
Cena: 2.500 Kč (bez DPH)

Termíny a místa konání:

 • 19.
  října
  Město: Praha
  Místo: GORDIC spol. s r.o., Italská 35, Praha 2, učebna Cambridge
  Doba školení: 9:00 - 15:00
  Kontaktní osoba: Marcela Kutláková, +420 724 512 961, vzdelavani@gordic.cz
  Objednat

GINIS Standard - INU, UCT, BUC, UCR

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.