Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GINIS Standard - Správa majetku I.

Komu je kurz určen?

Školení je určeno pro správce informačního systému GINIS

Obsah školení

  • úprava existujících majetkových a účetních pohybů v modulu Administrace předkontací GINIS ADP
  • tvorba nových majetkových a účetních pohybů v modulu Administrace předkontací GINIS ADP
  • možnosti konfigurace majetku – parametry Administrace základní GINIS ADM pro modul Evidence majetku GINIS MAJ, Inventarizace majetku GINIS INM
  • řízení přístupů k evidenčním knihám majetku
  • řízení přístupu ke kartám majetku (skupiny majetku, ORJ, EVS)
  • nastavení vlastností evidenční karty

Proč se školení zúčastnit?

Školení je připraveno pro uživatele, kteří jsou v organizaci určeni jako správci problematiky majetkové evidence, správy číselníků, majetkových pohybů, účetních kontací. Dále budou vysvětleny možnosti nastavení informačního systému GINIS modulu Evidence majetku GINIS MAJ v rámci administrace modulu Administrace ekonomická GINIS ADE a Administrace základní GINIS ADM tak, aby maximálně vyhovovaly požadavkům organizace.
Cena: 2.500 Kč (bez DPH)

GINIS Standard - Správa majetku I.

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.