Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

POMOCNÝ ANALYTICKÝ PŘEHLED (PAP)

Komu je kurz určen?

Školení je určeno pro začínající i pokročilé uživatele, kteří již účtují nebo teprve budou účtovat Pomocný analytický přehled. Pomůže účastníkům k vysvětlení jednotlivých principů při účtování Pomocného analytického přehledu. Školení objasňuje nejen metodiku účtování Pomocného analytického přehledu, ale zároveň poskytuje i praktické vysvětlení na příkladech. 
 

Obsah školení

Obsahem školení na téma Pomocný analytický přehled je:
  • legislativa – metodické pokyny
  • zpracování PAP v programu Účetnictví a rozpočet
  • automatické předkontace PAP v programu Účetnictví a rozpočet
  • PAP v příkladech
  • individuální dotazy a diskuze

Součástí bude i malé občerstvení.

Proč se školení zúčastnit?

Školení usnadní práci s účtováním Pomocného analytického přehledu. Na školení budou pro vás připraveny testovací databáze na počítačích, na kterých si můžete cokoli vyzkoušet v programu Účetnictví a rozpočet a v dalších navazujících programech. Pokud by Vám tento termín nevyhovoval, tak mě prosím kontaktujte, abychom se mohli domluvit i na jiném termínu školení.
 
Cena: 1425 Kč (bez DPH)

POMOCNÝ ANALYTICKÝ PŘEHLED (PAP)

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.