Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Práce s moduly GINIS Express-UCR

Obsah školení

UCR (Účetnictví a rozpočet) – práce s programem

Proč se školení zúčastnit?

Školení se bude věnovat představení jednotlivých modulů a to jak pro začátečníky, tak pokročilé. Názorné ukázky budou obsahovat jak nové funkcionality, tak více či méně známé postupy práce v modulech informačního systému WIN Ginis Express a jeho provázanosti mezi jednotlivými moduly. Na závěr každého školení bude představena nová technologie SQL Ginis Express.
Cena: 1500,- Kč (bez DPH)

Termíny a místa konání:

 • 5.
  června
  Město: Tábor
  Místo: Husovo náměstí 2938, zasedací místnost Úřadu práce v Táboře
  Doba školení: 9:00 - 14:00
  Kontaktní osoba: Jiří Rada, 567573826, jiri_rada@gordic.cz
  Objednat

Práce s moduly GINIS Express-UCR

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.