Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

PRAKTICKÉ ŠKOLENÍ PROGRAMŮ NA POČÍTAČÍCH - Kniha došlých a odeslaných faktur, Komunikace s bankou

Komu je kurz určen?

Školení je určeno pro začínající i pokročilé uživatele z Územních samosprávných celků, Příspěvkových organizací a Dobrovolných svazků obcí a pomůže účastníkům k osvojení a rozšíření základních dovedností práce s ekonomickými programy Kniha došlých a odeslaných faktur, Komunikace s bankou a jejich propojení s programem Účetnictví a rozpočet.
 

Obsah školení

Obsahem praktického školení ekonomických programů Kniha došlých a odeslaných faktur, Komunikace s bankou a jejich propojení s programem Účetnictví a rozpočet jsou:
  • novinky v jednotlivých programech
  • opravy možných chyb
  • výhodné funkce a jejich vzájemné propojení
  • představení programů v nové SQL verzi
  • individuální dotazy
Součástí bude i malé občerstvení.

Proč se školení zúčastnit?

Školení usnadní práci s ekonomickými programy edice Ginis Express od společnosti Gordic. Na praktickém školení budou pro vás připraveny testovací databáze na počítačích, na kterých si můžete cokoli vyzkoušet u všech ekonomických programů od společnosti Gordic. K dispozici bude vždy 7 testovacích počítačů, proto si můžete vybrat z více termínů školení.
 
Cena: 1185 Kč (bez DPH)

PRAKTICKÉ ŠKOLENÍ PROGRAMŮ NA POČÍTAČÍCH - Kniha došlých a odeslaných faktur, Komunikace s bankou

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.