Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Změny v účetnictví 2016 - pro příspěvkové organizace

Komu je kurz určen?

Pracovníkům zpracovávajícím účetnictví příspěvkových organizací

Obsah školení

  • Metodika zpracování účetnictví a finančního plánu
  • Vyhláška č. 410/2009 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví (výkaznictví, směrná účtová osnova)
  • Zákon č. 563/1991 Sb., o účetnictví
  • České účetní standardy
  • Vyhláška č. 383/2009 Sb., o účetních záznamech v technické formě (Pomocný analytický přehled)
  • Diskuze. Případné dotazy můžete zasílat předem na e-mail simona_kozakova@gordic.cz

Proč se školení zúčastnit?

Školení je zaměřeno na výklad změn v účetnictví a v metodice účinnými od 1. 1. 2016. Účastníky připraví konkrétními příklady na dopady do každodenní praxe organizace. Obsah kurzu bude přizpůsoben aktuálnímu vývoji legislativy.

Cena: 1.200 Kč (bez DPH)

Změny v účetnictví 2016 - pro příspěvkové organizace

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.