Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GINIS Standard - Workflow I.

Komu je kurz určen?

Školení je určeno pro zástupce vedení úřadu, správce rozpočtu, příkazce operace, rozpočtáře, účtaře, či interní auditory.

Obsah školení

  • zákon č. 320/2001 Sb. Zákonu o finanční kontrole
  • využití pro schvalování interních dokumentů a obecná metodika
  • principy elektronicky řízených schvalovacích procesů - workflow
  • praktická ukázka schvalování
  • výstupy pro audit

Proč se školení zúčastnit?

Toto školení by se mělo spíše nazvat „konec schvalování papírových průvodek“. Účastníci budou seznámeni se základními principy elektronicky řízených schvalovacích procesů, též obecně nazývané jako workflow, dále též s využitím elektronického podpisu, časového razítka při schvalování a význam elektronicky řízených schvalovacích procesů v oblasti finanční kontroly dle zákona č. 320/2001 Sb. Zákonu o finanční kontrole. V neposlední řadě si nenechte ujít schvalování pomocí mobilní aplikace.
Cena: 2.100 Kč (bez DPH)

GINIS Standard - Workflow I.

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.