Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GINIS Standard - Workflow II.

Komu je kurz určen?

Školení je určeno pro zástupce vedení úřadu, správce rozpočtu, příkazce operace, rozpočtáře, účtaře, či interní auditory.

Obsah školení

  • školení modulu elektronická podpisová kniha GINIS EPK
  • postup při vyřizování dokumentu finanční kontroly před vznikem závazku
  • postup při vyřizování dokumentu finanční kontroly po vzniku závazku
  • postup při vyřizování dokumentu finanční kontroly před vznikem nároku
  • postup při vyřizování dokumentu finanční kontroly po vzniku nároku
  • ukončení platnosti finanční kontroly a doporučené postupy pro opravu
  • schvalovací proces dle interní směrnice

Proč se školení zúčastnit?

V rámci školení se seznámíte s možnostmi modulu Elektronická podpisová kniha GINIS EPK, doporučených pracovních postupů a budete seznámeni se všemi druhy schvalovacích procesů včetně možnosti definování vlastního. Představíme Vám naše zkušenosti z reálných provozů a v neposlední řadě si odnesete cenné tipy na ověřené procesy a postupy, kterými je vhodné na úřadě s přecházením na systémově podporované a řízené procesy začít.
Cena: 2.500 Kč (bez DPH)

GINIS Standard - Workflow II.

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.