Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GINIS Standard - Praktické postupy přípravy digitálních dokumentů pro uložení a realizaci skartačníh

Komu je kurz určen?

Kurz je určen pro uživatele IS GINIS, kteří nevyužívají služeb KDS a je zaměřen na pracovníky odpovědné za spisovnu organizace, metodiky spisové služby, správce a administrátory elektronických systémů spisové služby organizace. Školení je určeno pro pokročilé v této oblasti.

Obsah školení

 • Zasadní okamžiky životního cyklu dokumentů (vyřízení/uzavření, předání do spisovny)
 • Konverze, převedení dokumentu a změna datového formátu dokumentu
 • Kontrolní funkce (kontroly metadat, formátů, opravy)
 • Co s dříve uloženými dokumenty ve spisovně
 • Příprava a průběh skartačního řízení

Proč se školení zúčastnit?

Cílem kurzu je seznámit účastníky s možnými postupy přípravy digitálních dokumentů pro uložení a následnou realizaci skartačního řízení. Účastníci se na praktických ukázkách ovládání systému elektronické spisové služby seznámí s metodickými postupy přípravy dokumentů pro uložení do spisovny a postupy přípravy skartačního řízení analogových, ale zejména pak digitálních dokumentů pro realizaci skartačního řízení. Po absolvování kurzu účastníci získají přehled možností realizace požadavků předpisů pro oblast přípravy a realizace skartačního řízení, které následně mohou ověřit ve své praxi. 
Cena: 1.900 Kč (bez DPH)

Termíny a místa konání:

 • 4.
  dubna
  Město: Praha
  Místo: GORDIC spol. s r.o., Italská 35, Praha 2, učebna Cambridge
  Doba školení: 9:00 - 12:00
  Kontaktní osoba: Marcela Kutláková, +420 724 512 961, vzdelavani@gordic.cz
  Objednat

GINIS Standard - Praktické postupy přípravy digitálních dokumentů pro uložení a realizaci skartačníh

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.