Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Zpracování daní, dávek a poplatků

V rámci vzdělávacího programu Zpracování daní, dávek a poplatků Vám aktuálně nabízíme účast na níže uvedená školení:

V této oblasti nabízíme 2 školení:

  Roční zúčtování daně z příjmů fyzických osob, vyúčtování daně a ELDP

  Budete seznámeni s komplexní legislativou týkající se ročního zúčtování daně z příjmů fyzických osob. Získáte přehled, jaké legislativní změny se týkají již ročního zúčtování daně za rok 2016 a jaké změny jsou účinné až od 1.1.2017.  
  Naučíme se pracovat s novými vzory daňových formulářů a sestav, největší pozornost budeme věnovat výkazu Vyúčtování daně ze závislé činnosti.
  Posledním bodem školení bude další povinnost, která v nadcházejícím období čeká mzdové účetní, a to vypracovat ELDP zaměstnanců za rok 2016.
   
  Kurz je doplněn ukázkami programu GINIS Express PAM a praktickými příklady, např. postup ročního zúčtování daně, zpracování vyúčtování daně ze závislé činnosti dávkou, kontrola karet pracovníků pro úplné vyplnění ELDP.
   

  1 400,- Kč (bez DPH) Více o školení

  Obsluha programu GINIS Standard Daně, dávky, poplatky

  Jste uživatel, který uvítá proškolení na základní i náročnější funkčnosti vprogramu daně, dávky, poplatky? Na čem je založena jeho filosofie, a jak funguje práce s poplatníky? Zajímá Vás, jak řešíme převod dluhu na zákonného zástupce? Poskytneme Vám ucelený průřez modulem daně, dávky, poplatky s přídavnými informacemi v rámci novinek, chystaných ve verzi 378.

  1.600 Kč (bez DPH) Více o školení

Další kategorie školení: