Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Interaktivní úřad GINIS už používá přes sto úřadů, najdete je na „mapě úspěchu“

Více než stovka organizací různých velikostí od krajských úřadů až po malé obce už provozuje Interaktivní úřad systému GINIS.
U této příležitosti byla zpřístupněna speciální aplikace Mapa úspěchu http://rozpocet.gloud.cz/MapaUspechu. Ta monitoruje uskutečněné implementace tohoto softwarového nástroje, který zahrnuje například Rozklikávací rozpočet nebo Rozklikávací smlouvy.

mapa_uspechu.jpg
 
Interaktivní úřad slouží k publikování pro veřejnost atraktivních informací a stal se hitem úřadů, které se chtějí prezentovat svým občanům přehledně a srozumitelně. Jejich data jsou zveřejňována přímo z informačního systému a občan tak má jistotu, že si prohlíží skutečně aktuální stav hospodaření, smluvních vztahů nebo plánovaných investic.
 
"Interaktivní úřad je otevřený produkt. Ve většině případů je nejdříve implementován zmiňovaný Rozklikávací rozpočet, pak následují další aplikace podle aktuálních potřeb a možností klienta," říká architekt řešení Jiří Ileček. Nejnovějším přírůstkem je komponenta Investiční mapa, která občany grafickou cestou informuje o rozložení a výši investic, které úřad již realizuje nebo připravuje.

invest_mapa.jpg

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr