Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Chytré domy: byt či kancelář lze ovládat bezdrátově a přitom bezpečně

Společnost GORDIC se na veletrhu AMPER 2016 představila jako distributor a integrátor sofistikovaných řešení HDL pro automatizace budov.
Globální značku HDL zastupuje na českém a slovenském trhu společnost HDL Automation s. r. o. s nabídkou designových prvků pro řízení osvětlení, vytápění, klimatizace, ovládání žaluzií, atd. včetně následného měření a regulace energií. 

01.jpg

Návštěvníky nejvíce zaujala bezdrátová varianta Buspro Wireless, vhodná do již fungujících domů či kanceláří bez nutnosti zásahu do interiéru a dodatečných instalačních nákladů. Díky pokročilé technologii se vyznačuje vysokou spolehlivostí komunikace všech prvků i odolností proti výpadkům a rušení. 
 


Čínská společnost HDL působí v 88 zemích světa. Během své 30leté historie realizovala mnoho inovativních řešení automatizace budov ve veřejném, komerčním, rezidenčním a hotelovém sektoru. Spolehlivost i design koncových ovladačů a čidel si mohou zákazníci ověřit například v Muzeu BMW v Mnichově, olympijském stadionu v Pekingu, hotelových řetězcích, administrativních a obchodních centrech či v rodinných domech.

03.jpg
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr