Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GORDIC jede na konferenci Rok Informatiky 2016

Ve dnech 1. – 3. června 2016 se v Náchodě uskuteční konference Rok Informatiky 2016. Akce, která se koná každoročně, jakožto pracovní setkání zástupců ministerstev, krajů, měst a obcí se letos bude zabývat elektronizací veřejné správy v ČR. Novinkou v tomto roce bude vyhlášení výsledků prvního ročníku soutěže eOSOBNOST EGOVERNMENTU.
Program celé konference je uspořádán do třech dní. Účastníky akce čeká zahajovací středa, která nese název „Tajemné odpoledne“, čtvrtek se bude věnovat „Roku Informatiky“ a pátek bude patřit Microsoftu. 

GORDIC, jako generální partner akce vystoupí hned dvakrát. Ve čtvrtek v 13:40 hod. pohovoří naši zástupci ve spolupráci s Ing. Monikou Benešovou, vedoucí oddělení přestupků pro město Trutnov, o propojení Přestupků systému GINIS (PRR) s radarovým systémem. Další prezentace ve spolupráci s Microsoftem bude pro diváky připravena v pátek, a to v přednášce nazvané „Vaše systémy vám běží, i když vám „padne“ datové centrum a k tomu ještě něco navíc, tedy Internet věcí“. 

Nachod_zamek_01-550.jpg
 
Program konference naleznete zde: www.egovernment.cz
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr