Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GORDIC podporuje mladé handicapované sportovce

Impulsem pro vznik spolku Veselý vozíček byl příběh sedmiletého Lukáše, který v roce 2005 přišel ne vlastní vinou o obě dolní končetiny při vlakovém neštěstí.
Jeho snaha se znovu vrátit do normálního života s těžkým zdravotním handicapem motivovala zakladatele spolku k jeho podpoře. Bylo založeno občanské sdružení s cílem pomáhat a podporovat nejenom Lukáše, ale i další tělesně, zdravotně, mentálně či jinak handicapované děti a mládež.

vozicek_foto1-(1).jpg

V poslední době se podpora spolku rozšířila také seniory, kterým sdružení pomáhá např. s dopravou k lékaři, s úklidem, doprovází je na jednání, apod. „Naší snahou je pomáhat nejenom finančně a hmotně, ale v naší činnosti se snažíme také tyto postižené osoby co nejvíce zapojit do běžného života, pomoci jim nalézt práci či nějaké jiné uplatnění, dostat je mezi lidi a pomoci jim žít důstojný život,“ říká předseda spolku Miroslav Štěpják.

Pro společnost GORDIC je potěšením, že mohla finančním darem přispět na záslužnou činnost spolku Veselý vozíček a jeho členů.

vozicek_foto2-(1).jpg
 
 
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr