Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GORDIC se jako distributor HDL Automation účastní veletrhu Ampér

Společnost GORDIC se jako první v České republice stala distributorem produktů nadnárodní společnosti HDL Automation. Ta se již více jak 30 let zabývá automatizací budov. Produkty HDL Automation jsou úspěšně implementovány a integrovány po celém světě včetně např. letiště v Dubaji. Dceřiná společnost společnosti GORDIC, firma HDL Automation s. r. o., se ve dnech 15. – 18. 3. 2016 zúčastní mezinárodního veletrhu Ampér.

www.hdl-automation.cz/hdl_amper2016web.jpg

Co GORDIC v oblasti automatizace nabízí

Díky dodávaným technologiím od společnosti HDL Automation řešíme sběrnicové systémy pracující na celosvětově uznávaném protokolu KNX a Buspro, které jsou optimální pro novostavby a rekonstrukce. Na místech, kde je žádán nedestruktivní způsob náhrady stávající instalace využíváme bezdrátových technologií (Buspro wireless). Vše je možné dle potřeb kombinovat. Jsme členy asociace KNX a OPC Foundation. V oblasti automatizace budov zajištujeme všechny potřebné procesy:
 

› Odborné konzultace          › Projekce               › Integrace                     › Podpora
› Studie                                   › Realizace              › Kontrolní činnost        › Audit
 

Využíváme více jak 25 let zkušeností v oblasti informačních systémů a integrace. Do oblasti automatizace budov tak přinášíme vysokou míru zabezpečení celého řešení s důrazem na nadstandardní design prvku a aplikací, ale také integraci různorodých technologií a protokolu.
 

Reference HDL:  http://www.hdlautomation.com/case-studies/
Produkty HDL: http://www.hdlautomation.com/product-range/

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr