Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GORDIC se svou mobilní aplikací postoupil do finále IT PRODUKTU 2016

Gordic se zúčastnil soutěže IT PRODUKT 2016 se svou novou aplikací - mobilní Elektronickou podpisovou knihu (EPK) a postoupil do finále. Tato aplikace je na trhu od května letošního roku a v současné době probíhají i její první implementace v Kravařích.
Priloha3_screenshot1.gif
Mobilní EPK je dostupná pro operační systémy Android a iOS


Mobilní EPK funguje v zásadě jako klasický modul z informačního systému. Pomáhá zrychlit proces schvalování bez nutnosti návštěvy kanceláře, neboť umožňuje provádět vybrané úkony schvalovacího procesu z mobilního zařízení – jinými slovy lze jednoduše schválit a podepsat dokumenty odkudkoliv a kdykoliv. Mezi výhody mobilní aplikace patří např. jednoduché a intuitivní ovládání, rychlé vyřízení žádostí bez použití PC, dobrý přehled souvisejících dokumentů aj. Mobilní aplikaci je možné zdarma stáhnout na AppStore a GooglePlay.


Priloha1_schemaEPK.gif
Schéma integrace mobilní EPK a Spisové služby


Prestižní soutěž „IT PRODUKT roku“ každoročně vyhlašuje časopis Computerworld. V soutěži byly hlavními kritérii pro hodnocení především přínosy pro zákazníka a odlišnost od konkurence. Do finále tak postoupily ty produkty, které jsou inovativní, disponují příznivou cenou nebo mají výrazně zjednodušené ovládání. 


                                  IT_produkt_2016-logo_174gr.png
                                Mobilní aplikace EPK obdržela ocenění „IT PRODUKT 2016“

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr