Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Inteligentní bydlení s HDL Automation na veletrhu FOR ARCH

Společnost HDL Automation, dceřiná společnost GORDICu, zve na svou expozici na veletrhu FOR ARCH, který proběhne od 20. do 24. 9. 2016 v areálu PVA EXPO Praha. Expozici HDL Automative naleznete v hale 4, stánek A01.
HDL zde představí moderní inteligentní řízení pro obytné i komerční budovy. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet ovládání osvětlení a stínících prvků a mohou se seznámit s dalšími funkcemi jednotného řídicího systému moderního domu. Vystaveny budou designové nástěnné ovladače HDL a další prvky pro řízení osvětlení, vytápění, klimatizace, stínění, zabezpečení, měření spotřeby a další funkce. Velkým lákadlem je rovněž bezdrátová varianta, vhodná pro instalaci do již hotových domů či kanceláří bez nutnosti rekonstrukce a bateriového napájení. 
 
O veletrhu FOR ARCH:
Veletrh FOR ARCH je největší a nejstarší mezinárodní stavební veletrh v ČR, kterého se letos zúčastní více než 800 vystavovatelů ze 14 zemí světa. Návštěvníci tohoto veletrhu získají dokonalý přehled o aktuálním stavu současného českého stavebnictví, novinkách či světových trendech v oboru. Součástí doprovodného programu budou tematické konference, přednášky nebo stavební poradenské centrum, které je novinkou letošního veletrhu. 


ForArch_pozv_square.jpg
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr