Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Prestižní Poslední smeč uzavírá nohejbalovou sezónu

O tomto víkendu probíhá v Praze 31. ročník nohejbalového turnaje Poslední smeč, tradiční vyvrcholení sezóny extraligových a reprezentačních týmů.

Turnaj je v nohejbalové komunitě prezentován jako neoficiální mistrovství světa klubů. Do prestižního klání je přihlášeno 20 trojkových formací včetně slovenského zástupce KAC Košice.



Naše společnost je zastoupena nejen v roli generálního sponzora akce, ale jeho název nese i jeden z týmů. Pro družstvo GORDIC jsme ve spolupráci s reprezentačním trenérem Jiřím Šmejkalem letos získali dorostenecké reprezentanty Tomáše Guldu z Brna-Modřic, Lukáše Součka z Čelákovi a Jakuba Ftáčníka z Prostějova. Ačkoliv účinkování týmu skončilo již v sobotní osmifinálové skupině, pro mladé hráče to byla jistě skvělá zkušenost a nevšední zážitek.

Čtvrtfinálové boje a závěrečné play-off se odehrají v hale pořádající TJ Pankrác dnes. Putovní pohár Poslední smeč obhajuje z loňského roku sestava Šacungu. Zhruba desetiminutový záznam z akce bude Českou televizí odvysílán v pořadu Sport v regionech (čtvrtek 22.12. od 12:50).

Turnaj vyhrálo družstvo Šacung v čele s Jiřím Doubravou, který obhájil loňský titul a celkově tento turnaj vyhrál již potřetí. 

Fotogalerie

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr