Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Projekty uživatelů GORDIC uspěly na soutěži Egovernment The Best 2016

V pondělí 21. listopadu 2016 proběhlo v Obecním domě v Praze vyhlášení výsledků soutěže Egovernment The Best 2016. Každoročně pořádaná akce magazínem Egovernment má za cíl představit a zhodnotit nejzajímavější projekty, co se elektronizace veřejné správy v ČR týče. 
Projekt města Blanska "Smlouvy elektronicky od A po Z" získal první místo v kategorii "Projekty měst a městských částí", projekt města Třeště "Systém pro evidenci svozů odpadních nádob TKO města Třešť" obdržel v téže kategorii speciální ocenění. GORDIC se v obou případech podílel na dodávce řešení.

Cílem blanenského projektu bylo zajistit kompletní online kontrolu nad čerpáním rozpočtu prostřednictvím smluv v souladu se zákonem o finanční kontrole v každém okamžiku jejího životního cyklu s možností dokumentace každého kroku. Součástí realizace bylo i závěrečného zveřejnění, které splňuje nejen požadavky zákona o zveřejňování smluv, ale zahrnuje i publikaci dalších údajů na webu města.

Egovernment-The-Best-2016-BN_05.jpg
Cenu za 1. místo v kategorii "Projekty měst a městských částí" převzali Bc. Radim Bláha, vedoucí oddělení informatiky a Ing. Miroslav Peterka, vedoucí odboru hospodářské správy města Blanska

Díky oceněnému řešení Portálu občana mají obyvatelé Třeště přehled o svých poplatcích zavedením elektronické karty poplatníka. Přes ní totiž mohou obyvatelé sledovat stav poplatkového účtu, své platby přes SIPO nebo počet vývozů své popelnice, to vše z pohodlí domova. Kromě jiného se zde evidují místní poplatky za odpady a za psa.
 
Egovernment-The-Best-2016-BN_95.jpg
Ocenění za projekt "Systém pro evidenci svozů odpadních nádob TKO města Třešť" převzal za společnost GORDIC vedoucí projektu RNDr. Ivan Kugler

Ceny za projekty na 11. ročníku soutěže byly předány zástupci MV ČR.  Do soutěže se přihlásilo celkem 34 projektů v kategoriích centrální projekty, projekty krajů, projekty měst a městských částí a projekty obcí.


20161122_081241__2__1024.jpg
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr