Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Systém GINIS podporuje samoobslužné platby

Systém GINIS podporuje samoobslužné procesy veřejné správy, které občané nebo firmy využívají bez nutnosti osobní návštěvy na úřadu a bez nutnosti zprostředkování této služby veřejné správy úředníkem. Jedním z příkladů této podpory jsou samoobslužné platby, které přinášejí kratší fronty na pokladnách v úředních hodinách a větší pohodlí.
"Dlouhodobě se snažíme našim klientům nabízet maximum možností pro komfortní platbu občanů. Mezi prvními jsme například v našem ekonomickém systému umožňovali platby na úřadech kartou, stejnou pozornost nyní věnujeme bezobslužným způsobům úhrady poplatků, jako je platba přes platební automat nebo mobilní telefon “ říká ředitel obchodně-právní sekce společnosti GORDIC Vladimír Přech.
 
Například v rámci aplikace RAP může občan zjistit stav svých pohledávek a sejmutím vygenerovaného QR kódu rovnou v mobilní aplikaci internetového bankovnictví příslušnou částku zaplatit. Kód totiž obsahuje platební údaje pro zadání platebního příkazu. Aby lidé stačili zaplatit poplatky včas, mohou si navíc nastavit upozornění na blížící se splatnost předpisu formou SMS. 
 
Stále větší oblibě se těší také samoobslužné platební terminály pro platby správních a dalších poplatků. Automatický pokladní systém tak napomáhá rychlejšímu odbavení v budovách městských úřadů. Díky propojení se systémem GINIS je zajištěno okamžité zaúčtování transakce. 
 
RAP-QR-550.jpg
 
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr