Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GORDIC míří na ISSS představit platformu KYBEZ i řešení pro chytrá města

I letos míříme do Hradce Králové, kde proběhne jubilejní 20. ročník renomované konference ISSS, zaměřené na reformu veřejné správy, rozvoj eGovernmentu a informatizaci společnosti. Akce se uskuteční 3. – 4. dubna 2017 tradičně v Kongresovém centru Aldis.
Na konferenci zazní přednášky zástupců společnosti GORDIC, a to v obou dnech. Ředitel pro strategický rozvoj Marek Řezáč spolu se zástupcem Microsoftu Vlastimilem Tesařem představí technologii pro sběr a zpracování dat z inteligentních systémů.


 
Na něj naváže odborník na Smart City Ladislav Mazač, který zmíní přínos našich platforem (GINIS, KYBEZ, GYBER) pro chytrá města. V rámci bloku nazvaného „Informatizace územních samospráv“ se pak budeme věnovat výhodám plynoucím z elektronizace procesů a digitalizace dat v prostředí úřadu.

_DSC0938-(1).jpg

Druhý den konference bude z naší strany patřit kybernetické bezpečnosti. Jan Dienstbier s Janem Heislerem představí členy, zaměření, cíle a nabídky služeb bezpečnostní platformy KYBEZ. Jak je možné předejít problémům v oblasti bezpečnosti informací, seznámí účastníky konference výkonný ředitel KYBEZu Michal Řezáč a Vojtěch Hvězda, manažer platformy. V rámci své přednášky představí nový analytický nástroj, díky kterému si každý může sám ověřit úroveň bezpečnosti své organizace.

 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr