Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GORDIC založil partnerskou síť

Praha 8. 9. 2017. Partnerský program, který představila společnost GORDIC, rozšíří počet nezávislých dodavatelů otevřených informačních systémů pro oblast veřejné správy a internetu věcí. Nově certifikovaní partneři jsou čeští integrátoři, dodavatelé technologických projektů i menší konzultační společnosti. 
Přední český dodavatel informačních systémů pro veřejnou správu, společnost GORDIC představila svou partnerskou síť GORDIC Partner Program (GPP). Slavnostní předání osvědčení novým partnerům proběhlo poslední prázdninový den v Praze. Mezi novými partnery najdeme jak velké integrátory, dodavatele rozsáhlých technologických projektů, tak i menší konzultační společnosti. Můžeme jmenovat například Autocont CZ a. s., NESS Czech s. r. o. nebo TECHNISERV IT, spol. s r. o. Partneři jsou oprávněni poskytovat služby rozvoje a integrace platforem GINIS Enterprise+ (platforma pro veřejnou správu) a Gyber Enterprise+ (platforma pro internet věcí). 

Generální ředitel společnosti Jaromír Řezáč jako klíčové hodnoty GORDIC při dodávkách systémů pro veřejnou správu označil transparentnost, korektnost, kvalitu a odpovědnost za dodávky produktů a služeb. „Realizací našeho partnerského programu chceme nejenom omezit případnou závislost na jednom dodavateli, ale také přispět k efektivnímu rozvoji našich projektů, postavených na platformách GINIS Enterprise+ a Gyber Enterprise+, a zároveň podpořit plynulé a ohleduplné budování eGovernmentu,“ zdůraznil Jaromír Řezáč.

jrezac.jpg

Certifikáty obdrželi zástupci 11 společností, které splnily podmínky pro vstup do programu, ať už z hlediska kvalifikačních předpokladů, nebo svojí aktivní účastí na odborných seminářích, konaných v uplynulých měsících. Ředitel Řezáč dodává, že program zůstává nadále otevřený dalším případným zájemcům. S ohledem na vysokou kvalitu systémů GORDIC budou nyní následovat náročné produktové certifikace jednotlivých pracovníků nových partnerů k oběma platformám.

ness.jpg

O řešení GINIS Enterprise+ a Gyber Enterprise+ 
Důležitým parametrem GINIS Enterprise+ a Gyber Enterprise+ je jejich otevřenost. U obou řešení GORDIC garantuje integrační rozhraní a protokoly, jako jsou XML, SOAP a WS-Security v GINIS nebo MQTT a RESTful Web Services u platformy Gyber. Další prioritou je bezpečnost. Veškerá komunikace u IoT aplikací GORDIC je šifrována protokolem SSL/TLS a k autentizaci klienta se využívá klientský certifikát.  

GORDIC spol. s r. o.
GORDIC je přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů. Jeho systémy využívá více než 6 000 organizací a firem (vč. ministerstev a organizací veřejné správy). Tato rodinná firma na trhu působí již 24 let a poskytuje řešení v oblasti informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a internetu věcí. GORDIC je mimo jiné distributorem technologií pro chytré budovy prostřednictvím své dceřiné společnosti HDL Automation s. r. o.
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr