Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

KYBEZ představil na ISSS nový analytický nástroj KYBEZ BEAN

V úterý 4. dubna skončil jubilejní dvacátý ročník konference Internet ve státní správě a samosprávě. Na konferenci se setkali  vrcholní politici, ministři a šéfové státních úřadů se stovkami zástupců měst a obcí, informatiky krajských či městských úřadů, odborníci na informatizaci veřejné správy i vysocí manažeři dodavatelských firem. 
Do dvoudenního programu přispěla také platforma KYBEZ, jejímž zástupcům patřily hned dva příspěvky během druhého dne konference. Jan Dienstbier společně s Janem Heislerem představili KYBEZ a jeho partnerský program. Dále se Jan Dienstbier zmínil o nadstavbě systému řízení dokumentů GINIS DRSM, která ve spojení s příslušnou metodikou podporuje procesy dle zákona o kybernetické bezpečnosti.

Ve druhém příspěvku kybernetického bloku pak představil Michal Řezáč společně s Vojtěchem Hvězdou bezpečnostní analytický nástroj KYBEZ BEAN. Pomocí něho si může každý ověřit úroveň bezpečnosti ve své organizaci.

bean2.jpg

Nástroj má podobu dotazníku s 25 otázkami.  Po jeho vyplnění získá respondent okamžité vyhodnocení odpovědí a případná doporučení na zlepšení. Vedle samotné kybernetické bezpečnosti řeší KYBEZ BEAN také otázku evropského nařízení o ochraně osobních údajů, tzv. GDPR, pro kterou je připravena speciální samostatná analýza.

Pokud vás KYBEZ BEAN zaujal, můžete si ho bezplatně vyzkoušet na https://www.kybez.cz/bean nebo si můžete načíst níže uvedený QR kód.

kybez-qr2.jpg

Fotogalerii z konference ISSS 2017 naleznete zde: https://www.isss.cz/list/photo

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr