Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Na Amperu představujeme řešení pro inteligentní budovy, mluvilo se i o Smart Cities

V tomto týdnu probíhá 25. ročník Amperu, mezinárodního veletrhu elektroniky a elektrotechniky, který se každoročně koná na brněnském výstavišti.
GORDIC na veletrhu zastupuje jeho dceřiná společnost HDL Automation s širokou nabídkou designových a bezpečných prvků pro inteligentní domy a domácnosti. V rámci doprovodného programu se na veletrhu Amper konala celodenní konference „Smart City v praxi II“.

Amper.jpg

„Od chytrého úřadu po chytrá města a regiony“, tak se jmenovala prezentace Ladislava Mazače, našeho experta na Smart Cities. Ten upozornil na fakt, že Smart Cities je velmi široký pojem, který zdaleka nezahrnuje jen chytré budovy, ale také chytré parkování a dopravu, odpadové hospodářství, životní prostředí i samotnou oblast správy a řízení měst a regionů. V takových fungují úřady úsporně a efektivně a občané si vyřídí maximum svých záležitostí z pohodlí domova. 

Mazač připomněl, že pro Smart Cities dokáže GORDIC využít všechny tři své platformy: GINIS, inteligentní integrační platformu pro veřejnou správu, KYBEZ, komplexní portfolio produktů a služeb k zajištění kybernetické bezpečnosti a GYBER, zahrnující technologie pro Internet věcí.

Fotogalerie

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr