Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Pozvánka na konferenci „Smart city v praxi II“ 

V rámci doprovodného programu veletrhu AMPER 2017 se 21. března uskuteční na brněnském výstavišti konference „Smart city v praxi II“. GORDIC je mj. hlavním partnerem celé akce spolu se svou dceřinou společností HDL. 
Odborným garantem konference je Jakub Slavík, uznávaný odborník na oblast Smart city. Ten ve své prezentaci „Smart city v praxi – systémový přístup, nejen velké hračky pro velké kluky“, objasní pojem Smart city z pohledu praxe. Také ukáže tento přístup na praktických příkladech. Na konferenci proběhne i křest jeho knihy „Smart city v praxi“, za účasti starosty Vrchlabí, Jana Sobotky. 

Za GORDIC představí téma „Chytrá města a regiony“ odborník na Smart Cities&Region, Ladislav Mazač. Zmíní se o celkovém konceptu „Chytrého úřadu“ a naváže na aktuální stav řešení ve státní správě a samosprávě ČR. Zaměří se také na jejich konkrétní agendy jako jsou odpadové hospodářství, doprava, energie, stavebnictví, zdravotnictví, sociální služby, aj.

amper550.jpg

Na konferenci dále například vystoupí František Kubeš, zástupce Ministerstva pro místní rozvoj ČR a starosta města Vrchlabí Jan Sobotka, který představí Smart region Vrchlabí. Konference se koná po záštitou MMR ČR, MPO ČR a Sdružení dopravních podniků ČR. Svou účast na konferenci přislíbila i ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr