Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Smart Metering přináší úsporu finančních prostředků

Dne 7. června se v pražském paláci Charitas konala konference Současnost a budoucnost Internetu věcí. Akce byla pořádaná časopisem Sdělovací technika. GORDIC se zde představil jako generální partner a samozřejmě přispěl i do odborných přednášek s prezentací na téma Smart Metering.
O tom, že Smart Cities již nejsou pouhé bubliny se účastníky konference snažilo přesvědčit několik zástupců firem, mezi které patřil ČIMIB, Prague Startup Center, TAČR, Vodafone, Platforma IO things, Beckhoff, AArtkom, Gaben, ale i GORDIC, který má v této oblasti díky platformě GYBER co nabídnout.

Ladislav Mazač účastníkům představil Smart Metering, chytré zařízení na automatizovaný sběr dat médií budov či celých areálů. Přináší řadu výhod, mezi které patří například to, že zde odpadá ruční odečet spotřeby vody, plynu, elektřiny a dalších médií. Vše probíhá automatizovaně a bezpečně v nastavených intervalech. 

O tom, jak přesně Smart Metering pracuje, na jaké bázi je zabezpečen, jaké výhody přináší a jaké možnosti nabízí se dočtete v srpnovém vydání časopisu IT Systems nebo ve videu z této konference. 

Odkaz na video naleznete zde.

Prezentaci naleznete zde.

 

Fotogalerie

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr