Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Soutěžní kvíz na téma kybernetická bezpečnost zná své vítěze i v Kraji Vysočina

Soutěžní kvíz projektu Kraje pro bezpečný internet se obecně těší velké účasti po celé republice. Výjimkou nebyl ani Kraj Vysočina, který byl za Moravskoslezským krajem hned druhý v pořadí v počtu absolventů soutěžního kvízu. 
Společnost GORDIC měla tu čest akci podpořit a stát se partnerem celého projektu. Zástupci GORDICu využili možnost zúčastnit se i slavnostního vyhlášení vítězů, které proběhlo 29. 1. 2018 v budově Krajského úřadu v Jihlavě. 

GORDIC dlouhodobě podporuje projekty, které se osvětou problematiky kybernetické bezpečnosti zabývají. Nutnost budovat povědomí v této oblasti lze v současné době elektronizace procesů a dostupnosti internetu pro všechny označit za klíčovou. Projekt Kraje pro bezpečný internet právě k těmto cílům směřuje a zábavnou formou žáky a studenty učí, jak se v prostředí internetu chovat a jak se hrozbám vyhnout. Kromě významného tématu byly bezesporu pro absolventy motivací i zajímavé a hodnotné ceny. Vylosovaní šťastlivci z řad úspěšných řešitelů kvízu tak byli náležitě oceněni a z rukou zástupce společnosti GORDIC obdrželi ceny v podobě mobilních telefonů.

Celá akce, které se kromě mnoha dalších hostů a dvou zástupců partnerských společností zúčastnil i náměstek hejtmana Kraje Vysočina Ing. Vladimír Novotný, nabídla i vyhlášení dalších kategorií. V nich byly oceněny nejlepší žákovské a studentské projekty s tématikou IoT. 

kpbi.jpg
Zástupce společnosti GORDIC předal ceny vítězům kvízu Kraje pro bezpečný internet pro Kraj Vysočina

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr