Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Stali jsme se členy Asociace Grémium Alarm

V tomto měsíci se firma GORDIC spol. s r.o. stala členem Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm, z.s. (AGA), která působí na českém trhu již 25 let. Účast v asociaci představuje záruku vysoké kvality, odbornosti a také stability firmy.
Hlavní činností asociace je vytváření podmínek směřujících k soustavnému zlepšování ochrany osob, majetku a zdraví a zvyšování informovanosti společnosti o této problematice. Asociace je v tomto oboru garantem odbornosti i profesní etiky. Jedná se o autorizované živnostenské společenstvo Hospodářské komory ČR a je zároveň členem evropské asociace EURALARM. V současnosti sdružuje více než 130 členských organizací, jejichž zájmy prosazuje směrem ke státní správě, investorům a dalším stakeholderům v oblasti bezpečnosti.
 
Certifikat-AGA.JPG

Zájmem asociace je profilace a zviditelnění kvalitních firem v oblasti bezpečnostního průmyslu. Členství v asociaci dnes představuje všeobecně respektovanou záruku vysoké odbornosti a kvality, finanční a ekonomické stability, kvalitního technicko - personálního zázemí a dodržování etických zásad. Členské firmy dbají na vysokou úroveň poskytovaných služeb, kladou důraz na vybudování a spolehlivost dlouhodobých vztahů v konkurenčním prostředí českého trhu.

aga.jpg
Zasedání členů Asociace Grémium Alarm

Zdroj:
http://www.gremiumalarm.cz/ 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr