Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GORDIC hrdý partner ARMY TEST Best of!

V soboru 10. listopadu se uskutečnilo v pražských Stodůlkách finální kolo druhého ročníku ARMY TESTu s označením „Best of!“ pod záštitou ředitele Ředitelství speciálních sil Ministerstva obrany, brigádního generála Pavla Koláře.
20181110_104913.jpg

ARMY TEST je sportovní akce pro všechny zájemce od 6 do 60 let, kteří si chtějí prověřit svou fyzickou zdatnost. Skládá se z 5 disciplín (shyby - přítahy na hrazdě, sedy-lehy, kliky, dřepy čelem ke zdi a běh). Základem hodnocení jednotlivých disciplín jsou výkonnostní testy pro příslušníky Armády ČR, které jsou modifikované pro každou věkovou skupinu. Každá disciplína je hodnocena známkou 1 - 3. Ti co mají celkový součet hodnocení 8 - 15 obdrží zelený náramek ARMY TEST, ti nejlepší s celkovým součtem hodnocení 5 - 7 obdrží černý náramek ARMY TEST.

20181110_120604.jpg

O tom, že nebylo označení „best of“ zvoleno náhodou, svědčily výborné výkony, které předváděli účastníci napříč věkovými kategoriemi.  Společnost GORDIC je sice zaměřena na IT, ráda však podporuje snahu, aby mladí lidé a děti netrávili svůj čas pouze u počítačů, ale i sportovními aktivitami. Proto také zaštítila toto unikátní klání nejen sponzorsky, ale podílela se také na organizaci akce a těm nejlepším předala dary.

20181110_132035.jpg
Petr Fajtl s Ludvíkem Cimburkem při předávání diplomu
 
Zaměstnanci společnosti GORDIC se samozřejmě také zúčastnili i samotného soutěžení. To, že všichni zúčastnění testy úspěšně prošli, a vybojovali si ať už zelený či dokonce černý náramek, vypovídá o schopnosti pracovníků podávat vysoké nejen pracovní, ale i sportovní výkony.

20181110_115320.jpg
David Roháček s bývalou ministryní obrany Karlou Šlechtovou

Další fotky a video ke zhlédnutí naleznete zde.
 
Těšíme se na další ročník ARMY TESTu!

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr