Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GORDIC na Buddy Army Testu

Zástupci společnosti GORDIC a platformy KYBEZ si v Chrudimi vyzkoušeli speciální Buddy Army Test pod záštitou náčelníka Generálního štábu AČR generálporučíka Aleše Opaty.
Díky Army Testům pořádaným Asociací pro podporu aktivní zálohy si lidé všech věkových kategorií mohou srovnat své fyzické schopnosti s požadavky na tělesnou zdatnost, které platí v naší armádě. V případě dětí jsou cvičební aktivity upraveny dle propracovaných trenérských metodik.

AT-24_06_18.jpg
Vítězové Buddy Army Testů spolu s partnery akce. Ceny vítězům předávali a zároveň nás reprezentovali pánové Dan Kresa a Tomáš Dobrovolný.

Buddy Army Test podpořil svojí účastní i prezident Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu Jiří Hynek a také zástupci České zbrojovky, Vojenského opravárenského podniku a dalších významných společností.

GORDIC patří mezi bezpečné dodavatele IT nejen pro ozbrojené složky. „Každý občan by měl přispět k většímu bezpečí naší země. Právě proto podporujeme aktivity jako Army Test, Bezpečná škola či Kybersoutež.“ říká Michal Řezáč, ředitel platformy KYBEZ a zároveň manažer společnosti GORDIC.

Vítězové Buddy Army Testu byli doslova obtěžkáni zajímavými dary, které věnovali všichni partneři.  Vyzkoušením Army Testu člověk získá skutečný přehled o své fyzičce, a tím pádem ví na jaké stránky se při cvičení zaměřit. Na všech Army Testech spolupracují příslušníci AČR, tudíž si můžete zjistit více věcí ze života vojáka. Potažmo, ke kterému útvaru se dát v případě služby v aktivní záloze.

Více o proběhlých Buddy Army Testech se dočtete zde.


 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr