Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Konference Egovernment v Mikulově

Jubilejní desátý ročník konference Egovernment se konal, stejně jako většina předešlých, v krásném prostředí mikulovského zámku, na což ostatně odkazoval i mediální pozornost vzbuzující podtitul akce „aneb žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně“.

_VHF6941_(C)foto_V_Holic_w.jpg
Mgr. Vít Cvrček a jeho prezentace eGOVERNMENT V PRAXI ROKU 2018

V přednáškových blocích obou sálů se prolínaly postoje k aktuálnímu stavu, cíle, ke kterým bychom měli směřovat i cesty a vize, jak tyto cíle efektivně naplňovat. Za podařené lze nepochybně označit vyvážené obsazení prezentujících z veřejné i soukromé sféry. Zajímavé přednášky významných hostů v úchvatném prostředí doplnil bohatý doprovodný program celé akce.

IMG_1929.JPG

Prezentace společnosti GORDIC
 

Za GORDIC vystoupil Vít Cvrček, který mistrně shrnul aktuální stav e-governmentu i způsoby a nástroje, jakými firma GORDIC posouvá elektronizaci veřejné správy kupředu. Prostor k vyzdvihnutí tak dostaly například nástroje pro správu osobních údajů nebo aktuálně ožehavé téma elektronických pečetí.

IMG_1933.JPG
Šéfredaktor magazínu Egovernment a moderátor Ing. Michal Jirkovský
 

Závěrem lze dodat snad jen to, že se již nyní těšíme na další ročníky konference a doufáme, že budou i nadále překonávat již takto vysoko posazenou laťku toho letošního.

_VHF7557_(C)foto_V_Holic_w.jpg
Porada porotců Miss Egovernment

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr