Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Pomáháme k úsměvu lidem ze Spolku Veselý vozíček

Nejen Vánoce jsou obdobím, kdy bychom měli pomáhat těm, kterým osud připravil o poznání těžší život, než je ten náš. A přesně to si uvědomují i lidé ze Spolku Veselý vozíček, který aktivně pomáhá tělesně i mentálně handicapovaným nepřetržitě již řadu let.
spolek-vesely-vozice.png

Jen těžko lze nalézt ta správná slova úcty a obdivu, která by vystihla náš postoj k lidem ze Spolku Veselý vozíček, kteří nejen shání finanční prostředky na odbourávání bariér pro jednotlivé děti, dospělé i seniory, ale i sami vyvíjí maximální nasazení a pomáhají postiženým lidem v každodenním životě, a to již od roku 2005.

Naše finanční podpora tak jen z části dovede vyjádřit, jak si těchto lidí vážíme. GORDIC jako společensky odpovědná firma s potěchou pravidelně přispívá na tento projekt, který má v našich očích opravdový smysl.

Je radostné vidět, že se díky těmto prostředkům od podporovatelů stále rozšiřuje počet spolkem podporovaných lidí. Pozorování jednotlivých příběhů nás často přiměje k uvědomění, že právě úsměv na tváři těch, u kterých by se zdálo, že k němu nemají tolik důvodů, jako my ostatní, dokáže udělat tu opravdovou radost i nám.
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr