Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Pracovníci pražského magistrátu si zvyšují odbornost díky školením ekonomických modulů

V úterý 10. července se v prostorách společnosti GORDIC na Praze 2 konalo produktové školení GINIS, určené zaměstnancům Magistrátu hlavního města Prahy, uživatelům pražského Jednotného ekonomického systému. Školení pro ně zajistila servisní organizace pražského magistrátu Operátor ICT.
Kurz se týkal práce s moduly Kniha došlých faktur, Kniha odeslaných faktur, Poukazy a Přepoukazy. Senior konzultant společnosti GORDIC Martin Popela se zaměřil především na praktickou využitelnost předávaných informací. Účastníci si tak všechny nově nabyté vědomosti mohli okamžitě vyzkoušet na počítačích. Podle slov lektora byl největší důraz kladen na modul Kniha došlých faktur, neboť práce s tímto modulem je nejsložitější.

skoleni01-kopie.jpg

Kurz byl ze strany posluchačů přijat pozitivně. Ve svých hodnoceních ocenili přehlednost a jasné vysvětlení jednotlivých modulů GINIS a spokojeni byli i s přednesem a odborností školitele. Po skončení kurzu účastníci projevili zájem o návazná školení, zejména pak o školení týkající se vystavených faktur, majetku či rozpočtu.

Účastnice kurzu, paní Diana Brošová, nám po skončení školení poskytla krátký rozhovor.
 

Na jaké pozici v tuto chvíli pracujete?

V současné době pracuji na pozici referentky financování staveb na odboru strategických investic. V současné době využívám modul KDF a v budoucnu budu určitě používat ve své práci i modul Poukazy a Přepoukazy.
 

Proč jste si vybrala toto školení?

Toto školení jsem vybrala proto, že jsem nový zaměstnankyně magistrátu, pracuji zde od prvního dubna letošního roku. Co se týče práce s těmito aplikacemi, jsem začátečník, takže jsem si chtěla prohloubit své znalosti. Školení pro mě bylo velkým přínosem.


Naplnilo školení Vaše očekávání?

Ano naplnilo. Získala jsem základní informace ohledně práce s moduly, s jejich nastavením i dalšími funkcemi, které v budoucnu určitě ve své práci využiju. Líbilo se mi, že bylo vše jasně a jednoduše vysvětlené a pro mne lehce pochopitelné.
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr