Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Českým národním zájmem by měly být zájmy českých občanů, českých rodin a českých firem

Vztah Evropské unie a hospodářství České republiky se stal jedním z hlavních témat konference Český národní zájem, která se konala 14. 5. v Černínském paláci – sídle Ministerstva zahraničních věcí.

IMG_3067.jpg
Generální ředitel společnosti GORDIC a jeho postoj k Českému národnímu zájmu

Konference, které se kromě zástupců vrcholné politické scény zastoupené kupříkladu premiérem Andrejem Babišem, ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem či ministryní financí Alenou Schillerovou zúčastnili i představitelé velkých firem, mezi kterými nechyběl ani Jaromír Řezáč, ředitel společnosti GORDIC.

BA0I7397.jpg
Úvodní slova premiéra Andreje Babiše

Přednášející se nebáli vyjádřit své názory k ožehavým tématům, jako je energetika, dvojí kvalita potravin, přínosy a újmy spojené s Evropskou unií či definice toho, co je a co by měl být český národní zájem. Přesně posledního zmíněného tématu se zhostil Jaromír Řezáč, který hned v úvodu svého příspěvku jasně vyřknul svůj postoj: „Českým národním zájmem by měly být zájmy českých občanů, českých rodin a českých firem.“

BA0I7425-(1).jpg

Diskuze vrcholných politiků, zástupců médií a ředitelů úspěšných firem přinesla řadu pádných argumentů, názorů z různých úhlů pohledu a mnohdy až překvapivě mnoho shod v zásadních tématech. Ostatně, jak již z názvu celého setkání vyplývá, klíčové je směřovat ke stavům, které jsou v českém národním zájmu.
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr