Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Jak snadno řídit a plnit požadavky na bezpečnost

Ve středu 16. 1. 2019 se uskutečnil workshop, který účastníkům připomenul důležitost zabezpečení a ukázal konkrétní možná opatření.
Ve středu 16. 1. 2019 se uskutečnil workshop, který účastníkům připomenul důležitost zabezpečení a ukázal konkrétní možná opatření. V současné době se neustále zvyšuje četnost hrozeb a požadavků. Avšak co s tím? Jak se k tomu máme postavit? Tyto základní otázky vysvětlil Jaroslav Balcar a ponořil se více do řešení bezpečnosti. Uvedl tři pilíře modulu DRMS KYBEZ, které zajišťují soulad a symbiózu daných oblastí.



Závěr workshopu byl věnován účastníkům, kteří se mohli zapojit do diskuze. Kvalitní výměny názorů se zúčastnili i odborníci z oblasti kybernetické bezpečnosti - Vojtěch Hvězda, František Janů, Jan Dienstbier a David Roháček.  



Pro pozitivní zpětnou vazbu jsme se rozhodli zorganizovat druhý termín 13. 2. 2019. Workshop je primárně určen pro tajemníky úřadů, manažery kybernetické bezpečnosti, interní DPO a manažery ISMS. Přihlásit se můžete do 5. 2. 2019 pomocí tohoto odkazu: https://bit.ly/2UE5Jgs 
 
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr