Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ - GORDIC na 3. místě v konkurenci 65 firem z Vysočiny

Z celkem 1 307 společností, které splnily soutěžní kritéria, postoupilo do finále 89 firem s nejlepšími ekonomickými výsledky. Velké finále a slavnostní ocenění 3 nejúspěšnějších společností v každém kraji proběhlo 12. června 2019 v Praze. Za zmínku stojí i zajímavost, že 43 % z finalistů jsou, stejně jako GORDIC, firmy rodinné.
Odborný garant soutěže, společnost CRIF – Czech Credit Bureau, který se postaral o výběr finalistů i celkové hodnocení, využil modely pro hodnocení srovnatelné se systémy a principy velkých bank a využívané řadou finančních institucí. Metodicky rating odpovídal BASEL III.


Úspěšní finalisté projektu OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ 2019

Kromě metodicky propracovaného hodnocení byl působivý i samotný slavnostní ceremoniál, kterého se za GORDIC účastnil Ing. Michal Řezáč, MSc., ředitel pro strategický rozvoj v oblasti kybernetické bezpečnosti. Ve velké konkurenci 65 úspěšných firem z Vysočiny obsadila firma s gordickým uzlem ve znaku krásné 3. místo. Lepšího hodnocení dosáhly pouze společnosti IPC plast s.r.o. a I. Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o.


Ing. Michal Řezáč, MSc., ředitel pro strategický rozvoj v oblasti kybernetické bezpečnosti

Během svého projevu kromě děkovných slov zavzpomínal Michal Řezáč i na důležitý milník v historii firmy GORDIC – rozšíření působnosti do světa IoT, Smart City a v neposlední řadě i kybernetické bezpečnosti zřízením platformy KYBEZ.


Vyhlášení nejúspěšnějších firem v Kraji Vysočina

Vážíme si tak dobrého umístění v konkurenci více než tisícovky firem působících v nejrůznějších oblastech a třetí pozici zároveň považujeme za motivaci pokusit se učinit v budoucích letech dva krůčky vzhůru.

Kompletní pořadí firem v jednotlivých krajích, fotografie i další informace o projektu OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ naleznete na https://www.oceneniceskychlidru.cz.
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr