Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Veletrh AMPER 2019 s účastí HDL Automation

I letos, konkrétně 19. - 22. 3. 2019, hostí brněnské výstaviště mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení s již známým názvem AMPER.
HDL-Amper.jpg

Desítky tisíc metrů výstavních ploch, návštěvníků, stovky zahraničních i tuzemských vystavovatelů – to všechno vystihuje veletrh nazvaný po základní jednotce elektrického proudu. Takovou příležitost pro prezentaci svých produktů si rozhodně nenechá ujít ani HDL Automation s.r.o., dceřiná firma společnosti GORDIC.

Prvky automatizace budov, jejich funkce a možnosti i jednoduchost instalace si budou moci návštěvníci veletrhu vyzkoušet přímo na stánku, který bude vybaven množstvím interaktivních prvků i modelových ukázek řešení.

Senzorická čidla, bezdrátová řešení vytápění, osvětlení, chytrá regulace nebo měření kvality ovzduší, to je jen krátký výčet toho, co vám dovede HDL Automation dodat. A vůbec nezáleží na tom, zda jste velkoměsto, malebná obec, firma nebo vlastník domu či bytu.

Navštivte i vy Veletrh AMPER a projděte si výstavní plochy firem, které jsou špičkami jednotlivých oborů. Firem, jako je HDL Automation s.r.o.
 
 

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr