Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

HDL Automation v televizním magazínu Víkend

11. 9. 2018 jsme v televizním magazínu Víkend na Nově představili chytré zrcadlo od naší dceřiné společnosti HDL Automation s.r.o. Technický a obchodní ředitel této společnosti, Ladislav Mazač, v reportáži s moderátorkou Veronikou Cholinskou prozradil, k čemu je zrcadlo dobré, co vše umí a do budoucna bude ještě umět.
Zrcadlo, které má v sobě zabudovaný 21 palcový monitor. Přesně tohle zrcadlo vám může dát hned po ránu radu nad zlato nebo vám jen ráno zpříjemnit. Můžete se třeba při čištění zubů dozvědět, jaké bude počasí, pustit si oblíbený videoklip, přečíst si novinky, zavolat kamarádovi či kamarádce, podívat se, co nového se událo na sociálních sítích a mnoho dalšího.  Má v sobě zkrátka standardní funkce, které má i mobilní telefon. Ale to není vše. Zrcadlo vám navíc umožní ovládat váš dům. Úkony, které vás zdržují a obtěžují teď můžete udělat během pár sekund.

Vývojáři chtějí jít do budoucna ale ještě dál a my se můžeme těšit na to, že zrcadlo bude plnit funkci osobního asistenta.  „Řekne vám například, že předpověď počasí není příznivá a měli byste se přiobléct. Bude také myslet na vaše zdraví. Vypočítá vám BMI index nebo spotřebované kalorie“, říká Ladislav Mazač, technický a obchodní ředitel společnosti HDL.

Na reportáž (31. minuta) se můžete podívat zde nebo po kliknutí na obrázek.

vikend_mazac1.jpg

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr