Manage smartly
+420 567 309 136

GORDIC news

Léto začalo milníkem ve světě elektronických pečetí

17. July 2019
Přestože je kvalifikovaná elektronická pečeť relativně novým nástrojem eGovernmentu, počet úřadů ji využívajících stále stoupá. Vedle ústředních správních orgánů (např. České školní inspekce) jsme ke službě I. Certifikační autority připojili i řadu měst a obcí. Kvalifikované pečetě tak najdete na elektronických dokumentech vniklých na městských úřadech od Znojma po Nový Bor. A další instalace stále přibývají.

Moravskobudějovické kulturní léto

12. July 2019
Již v minulých letech podporoval GORDIC tradiční hudební festival Václava Hudečka, na kterém příznivci hudby v Moravských Budějovicích vždy zažili excelentní vystoupení řady výjimečných umělců. Pro letošek sice není událost již spojena se jménem skvělého houslisty, ale seznam hostů napovídá, že se můžeme těšit na vysokou kvalitu i tentokrát.

Karlovarskému kraji usnadnil sběr kotlíkových dotací Portál občana a systém GINIS

11. July 2019
První prázdninový den začal ostrý sběr kotlíkových dotací na krajském úřadě Karlovarského kraje pomocí modulu RAP – Portál občana.

Nástroj CSA od firmy GORDIC finalistou soutěže IT produkt 2019

02. July 2019
Již dvanáctým rokem oceňuje Magazín COMPUTERWORLD IT produkty, které se pozitivně odlišují od konkurentů ve svých kategoriích. Odlišnost může spočívat v celkovém inovativním pojetí i funkčním zdokonalení, zjednodušení nebo jiné výhodě.

Typové spisy v GINIS® již od roku 2012

02. July 2019
Typové spisy jsou v poslední době stále více skloňované téma. V praxi se používají již dlouho, bohužel ale spíše podle zvykového práva a u každého původce či každé agendy trochu jinak. První krok k jejich kodifikaci byl učiněn v první verzi Národního standardu pro elektronické systémy spisové služby (NSESSS) v roce 2009, s koncem přechodného období pro splnění požadavků k 1.7.2012. Systém GINIS® zaručující svým uživatelům plný soulad s dotčenou legislativou se stal prvním informačním systémem v České republice, který soulad s požadavky NSESSS, deklaroval a naplnil.

Hodnocení AAA v Bisnode CZECH Stability Award

14. June 2019

OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ - GORDIC na 3. místě v konkurenci 65 firem z Vysočiny

13. June 2019
Z celkem 1 307 společností, které splnily soutěžní kritéria, postoupilo do finále 89 firem s nejlepšími ekonomickými výsledky. Velké finále a slavnostní ocenění 3 nejúspěšnějších společností v každém kraji proběhlo 12. června 2019 v Praze. Za zmínku stojí i zajímavost, že 43 % z finalistů jsou, stejně jako GORDIC, firmy rodinné.

Setkání tajemníků městských a obecních úřadů v Luhačovicích

07. June 2019
Společnost GORDIC se snaží být svým zákazníků nablízku. Proto jsme se v prvních dnech měsíce června 2019 zúčastnili kongresu v Luhačovicích, kam zavítaly na dvě stovky tajemníků z celé České republiky.

Konference Chytrý a bezpečný úřad nabídla exkurz do světa Smart City a kybernetické bezpečnosti

07. June 2019
Dne 30. května společnost GORDIC uspořádala konferenci zabývající se tématy chytrých měst a kybernetické bezpečnosti. Vystoupila řada odborníků, kteří představili již existující chytrá a bezpečná řešení i budoucí vize a směřování těchto oblastí.

Setkání partnerů KYBEZ přineslo vize i poznatky

28. May 2019
Platforma KYBEZ uspořádala na Konopišti setkání partnerů a vědecké rady. Na něm se projednávaly především činnosti spojené se strategickým plánováním pro rok 2019, ale i spolupráce na vzdělávání s akademickými složkami. 

GORDIC News

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr