Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Zprávy GORDIC

GORDIC svým systémem Wardeneta zajistil optimalizaci odbavovacího systému SaRA Kraví hora

23. srpna 2017
Firma GORDIC pomocí svého nového systému Wardeneta 1.0 výrazně pomohla optimalizovat odbavovací systém Sportovního a rekreačního areálu Kraví hora. Implementace systému byla velmi přínosná a došlo díky ní ke konsolidaci celého systému areálu a rovněž ke zvýšení bezpečnosti systému. Vzniklo tak nové webové rozhraní a integrovaný systém postavený na moderních technologiích.

GORDIC opět obdržel Certifikát vhodného dodavatele pro spisovou službu

01. srpna 2017
Společnost GORDIC, producent Spisové služby GINIS, znovu úspěšně prošla dozorovým auditem a recertifikací implementační metodiky spisové služby.

Smart Metering přináší úsporu finančních prostředků

24. července 2017
Dne 7. června se v pražském paláci Charitas konala konference Současnost a budoucnost Internetu věcí. Akce byla pořádaná časopisem Sdělovací technika. GORDIC se zde představil jako generální partner a samozřejmě přispěl i do odborných přednášek s prezentací na téma Smart Metering.

GORDIC Region Tour 2017 zavítalo do Blanska

10. července 2017
Již tradiční setkání uživatelů IS GINIS proběhlo 1. - 2. 6. 2017 v osvědčeném Wellness hotelu Panorama u Blanska.

Město Rosice je nyní více otevřené občanům díky Elektronické úřední desce

10. července 2017
Rosicím přinesl GORDIC ve spolupráci s Ki-Wi Digital efektivní a moderní způsob nepřetržité komunikace mezi občany a úřadem v podobě Digitální úřední desky. Konkrétně se jedná o dva venkovní boxované infokiosky s podsvícenou LCD obrazovkou prezentující data ve Full HD rozlišení. Aplikace Elektronická úřední deska umožňuje na těchto přístrojích zveřejňovat informace z úřadu.

Stali jsme se členy Asociace Grémium Alarm

21. června 2017
V tomto měsíci se firma GORDIC spol. s r.o. stala členem Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm, z.s. (AGA), která působí na českém trhu již 25 let. Účast v asociaci představuje záruku vysoké kvality, odbornosti a také stability firmy.

Ocenění nejlepších žáků ve zkoušce Matematika v Senátu Parlamentu ČR

19. června 2017
V úterý 6. června 2017 proběhlo na půdě Senátu Parlamentu ČR slavnostní ocenění nejlepších maturantů, kteří v letošním roce skládali nepovinnou zkoušku Matematika+. Oceněno bylo 11 žáků, kteří dosáhli plného počtu 50 bodů, nebo jim utekl pouze jediný bod. Hodnotné věcné dary pro oceněné studenty poskytla významná česká IT společnost GORDIC spol. s r.o. a platforma kybernetické bezpečnosti KYBEZ. 

Jaromír Řezáč pro Forbes: "Moje hodnoty? Slušnost, pokora, ale i hrdost na svoji práci."

16. června 2017
Zakladatel a šéf společnosti GORDIC Jaromír Řezáč začínal v raných devadesátých letech tak, že naprogramoval pro svou ženu Hanu účetní systém, aby jí usnadnil práci. Dnes má jeho společnost roční obrat přesahující půl miliardy korun a její software používá více než 6 tisíc organizací. Přitom se stále jedná o ryze českou firmu s dnes již 170 zaměstnanci.

GINIS připraven na změny v ISDS

15. června 2017
Ministerstvo vnitra ČR zveřejnilo s měsíčním předstihem změny a novinky v Informačním systému datových schránek (ISDS).

Převádějte své dokumenty do digitální podoby pomocí naší Skenovací linky GSL

14. června 2017
Díky integraci skenovacího software ABBY do systému GINIS již nepotřebujete žádný další nástroj pro kompletní zabezpečení skenovací linky. Převod papírových dokumentů nebo jejich obrazů do digitální podoby a uložení do uložiště digitálních dokumentů už bude plně v režii systému GINIS, čímž rovněž dojde ke zvýšení bezpečnosti.

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr