Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Zprávy GORDIC

GINIS® POST pomůže s rozesíláním hromadných zásilek přes Hybridní poštu

16. října 2017
Odstraňte stávající pracné procesy tisku, kompletace a distribuce vašich listovních zásilek díky rozhraní informačního systému GINIS® a služby PostServis. Prostřednictvím rozhraní GINIS® POST odešlete svou hromadnou korespondenci elektronicky přímo ze spisové služby GINIS® a o zbytek už se postará Česká pošta na základě smluvního vztahu.

Road Show „My a naše bezpečnost“ v Karlovarském kraji

11. října 2017
Poslední zářijový týden proběhla v prostorách Městského domu kultury v Sokolově v pořadí již pátá odborná debata s laickou veřejností v rámci projektu ROAD SHOW 2017 – My a naše bezpečnost na téma zajištění obrany a bezpečnosti kraje i celé ČR.

Konference GINIS Express: novinky a trendy

29. září 2017
Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na konferenci GINIS Express: novinky a trendy, která se koná 3. října 2017, v Konferenčním centru City v Praze 4. Těšit se můžete na informace o podpoře Jednotného ekonomického systému, o rozvojových projektech GINIS Express či na novinky o bezpečnosti a zálohování v MS Azure.

Český telekomunikační úřad předal dokumenty do Národního digitálního archivu

20. září 2017
Český telekomunikační úřad jako jeden z prvních provedl rutinní skartační řízení v systému GINIS a předal vybrané elektronické dokumenty, zatím fakticky pouze metadata, k uložení do národního digitálního archivu (NDA).

Konference SMART CITIES a udržitelný rozvoj

19. září 2017
Konference SMART CITIES a udržitelný rozvoj pořádána Sdělovací technikou a Českou podnikatelskou radou pro udržitelný rozvoj nabídla 12. září 2017 účastníkům široké spektrum prezentací souvisejících s tématem Smart Cities.

GORDIC podpořil projekt pro prvňáčky "Bezpečně do školy i do přírody"

11. září 2017
Již sedmým rokem si prvňáčci na Vysočině a Libereckém kraji odnesli v první školní den dáreček v podobě bezpečnostního kufříku. Projekt „Bezpečně do školy i do přírody“ GORDIC podpořil i letos. 

GORDIC založil partnerskou síť

08. září 2017
Praha 8. 9. 2017. Partnerský program, který představila společnost GORDIC, rozšíří počet nezávislých dodavatelů otevřených informačních systémů pro oblast veřejné správy a internetu věcí. Nově certifikovaní partneři jsou čeští integrátoři, dodavatelé technologických projektů i menší konzultační společnosti. 

Road Show My a naše bezpečnost v Olomouci

08. září 2017
V úterý 5. září jsme se zúčastnili dalšího kola projektu Road Show - My a naše bezpečnost organizované Národním institutem pro obranu a bezpečnost, z.ú. Akce se uskutečnila v prostorách Výstaviště Flora Olomouc za účasti mnoha významných osobností a expertů, mezi něž patřili například hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk, náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Josef Bečvář nebo náměstek ministra obrany Tomáš Kuchta.

„GDPR? Budeme připraveni,“ hlásí GORDIC z Mikulova

08. září 2017
E-government 20:10, aneb žijeme si jak na zámku, ať to trvá věčně.“ Tento název nese každoroční mikulovská konference, která se letos uskutečnila ve dnech 6. – 7. září 2016. Jedním z dominantních témat konference bylo letos nařízení GDPR a jeho požadavky v oblasti zpracování osobních údajů.

GORDIC: Žádosti o kotlíkové dotace v Karlovarském kraji bez front

01. září 2017
Praha 31. 8. 2017 – Obyvatelé Karlovarského kraje mohli včera jako první v republice využít formuláře Portálu občana k podávání online žádostí o tzv. kotlíkové dotace z Operačního programu Životní prostředí. Díky řešení zvolenému krajským úřadem si tak ušetřili čas, který by jinak strávili v mnohahodinové frontě. Během první vteřiny od spuštění přijímání žádostí se zúčastnilo 60 žadatelů.

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr