Manage smartly
+420 567 309 136

GORDIC news

Českým národním zájmem by měly být zájmy českých občanů, českých rodin a českých firem

20. May 2019
Vztah Evropské unie a hospodářství České republiky se stal jedním z hlavních témat konference Český národní zájem, která se konala 14. 5. v Černínském paláci – sídle Ministerstva zahraničních věcí.

Kybersoutěž pro studenty pod záštitou Gordicu

02. May 2019
Dne 25.4.2019 proběhlo na akademické půdě univerzity UJEP (Univerzita Jana Evangelisty Purkyně) v Ústí nad Labem pod záštitou rektorátu univerzity národní finále třetího ročníku Kybersoutěže pro středoškolské studenty. Zástupci firmy GORDIC, generálního partnera soutěže, se aktivně podíleli na organizaci, přípravách programu a samotném konání soutěže.

GORDIC získal ocenění Top Rating

17. April 2019
Je nám ctí se pochlubit získáním certifikátu D&B Top Rating od společnosti Bisnode.

GORDIC podpořil soutěž Zlatý erb 2019

12. April 2019
Během měsíce března naše společnost podpořila 21. ročník vyhlašování krajských kol soutěže Zlatý erb 2019 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí, která vyvrcholila 1. dubna 2019 celostátním kolem na konferenci ISSS 2019.

ISSS 2019 se neslo v duchu pozitivních hodnocení a nálad

08. April 2019
Letošní dvaadvacátý ročník konference Internet ve státní správě a samosprávě Rozhodně nebyl snůškou planých vizí a mlácením prázdné slámy. Jedinečná příležitost k setkání nejvyšších státních představitelů, managementu soukromých firem a zástupců krajů, obcí a státních organizací přinesla smysluplné diskuze, odhalení řady novinek a hodnocení událostí poslední doby.

Soutěž eOSOBNOST eGOVERNMENTU zná své vítěze

08. April 2019
Nová budova Národního muzea se stala ve středu 20. 3. dějištěm slavnostního udělení cen v soutěži eOsobnost eGovernmentu. GORDIC byl, stejně jako v minulých letech, generálním partnerem této prestižní akce. Záštitu nad slavnostní akcí Magazínu Egovernment převzal vládní zmocněnec pro ICT a digitalizaci Ing. Vladimír Dzurilla, ministr vnitra Jan Hamáček a prezident ICT Unie Mgr. Zdeněk Zajíček.

Cenu CNZ 2018 získala Knihovna Jiřího Mahena v Brně

25. March 2019
V reprezentativních prostorách Autoklubu ČR byly dne 21. března 2019 slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže IT projekt roku 2018.

S inteligentním asistentem je každý další den práce snadnější

19. March 2019
Že se nemůže software sám učit? Omyl! Inteligentní asistent je funkcionalita, která dovede zefektivnit rutinní práci tím, že se „učí“ z předešlého chování uživatele a následně mu dovede usnadnit opakující se činnosti.

Moderní způsoby platby doplnil Apple Pay

16. March 2019
Nástroje společnosti GORDIC drží krok s dobou i co se platebních metod týče. Sotva stihla do České republiky dorazit poslední z technologií mobilního placení Apple Pay, již lze jejím prostřednictvím uhradit poplatky a jiné platby zpracovávané v systému GINIS.

Díky Gordicu vyřeší organizace společně GDPR i kybernetickou bezpečnost

15. March 2019
Ulehčení každodenní práce, splnění aktuální legislativy, dlouhodobá udržitelnost, pohodlné užívání a zaručená bezpečnost. Přesně na těchto základech staví GORDIC svá řešení kybernetické bezpečnosti a GDPR. Aby organizace získaly ještě větší přehled o nástrojích a službách, které jim pomohou řešit problémy v těchto oblastech, spustil GORDIC nový web, kde jsou k nalezení všechny důležité informace.

GORDIC News

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr