Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Zprávy GORDIC

Road Show My a naše bezpečnost v Ústí nad Labem

07. prosince 2017
Dne 28. 11. 2017 jsme se zúčastnili Road Show – My a naše bezpečnost a diskutovali zde mimo jiné nad tím, jak chránit naše děti před kybernetickými hrozbami. Akce proběhla v prostorách Auly Univerzity Jana Evangelisty Purkyně (UJEP) v Ústí nad Labem za přítomnosti laické veřejnosti. Hlavními tématy bylo zajištění obrany a bezpečnosti kraje i celé ČR.

Nové metody v rámci firemního zabezpečení, ale i hrozby. To vše se řešilo na konferenci kybernetické bezpečnosti ve Zlíně

27. listopadu 2017
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně se stala ve dnech 22.-23. listopadu 2017 místem, kde se setkávali odborníci na kybernetickou bezpečnost z celé České republiky. Konala se zde konference Řízení procesů a aplikace moderních technologií – Kybernetická bezpečnost. Jejím cílem bylo představení hrozeb, které s sebou přináší současné technologie, ale i představení metod v rámci zabezpečení firemního prostředí. GORDIC a platforma KYBEZ byly hlavními partnery akce.

V Obecním domě byly oceněny nejlepší projekty ze soutěže Egovernment The Best 2017

21. listopadu 2017
V Obecním domě v Praze vyvrcholil v pondělí 20. listopadu již 12. ročník soutěže Egovernment The Best 2017, do které se hlásí nejzajímavější projekty elektronizace veřejné správy v ČR. Do letošního ročníku se přihlásilo více než 30 projektů včetně těch, které realizovali naši klienti. Mnozí z nich dosáhli až na stupně vítězů, což nás velmi těší. Gratulujeme!

Elektronický sběr žádostí o kotlíkové dotace nabídl svým občanům i Pardubický kraj

01. listopadu 2017
Díky Portálu občana bylo obyvatelům Pardubického kraje umožněno podávání online žádostí o kotlíkové dotace z Operačního programu Životní prostředí. Řešení ušetřilo lidem čekání v několikahodinových frontách, které se v minulosti tvořily u příslušných úřadů ve všech případech podávání tohoto typu žádostí.

Vyhlášení soutěže Chytrá radnice 2017

01. listopadu 2017
Dne 30. 10. 2017 proběhlo ve slavnostních prostorách Lichtenštejnského paláce slavnostní vyhlášení soutěže Chytrá radnice pod záštitou Úřadu vlády ČR.

Konference CNZ: evropská nařízení v české praxi 

25. října 2017
Letošní konference „Co po nás zbude“, která se konala 10. října 2017 v budově Národního archivu v Praze na Chodovci, se konala již tradičně pod patronací společnosti GORDIC spol. s r.o. Trvale vysoký zájem o řešenou problematiku dokládal i počet zájemců o účast, který opět převyšoval její kapacitní možnosti.

Pardubický kraj: Elektronizace zdokonaluje jednání samosprávy

23. října 2017
Podle statistiky Organizace spojených národů (2016) skončila Česká republika v hodnocení eGovernmentu na padesátém místě ve světě. Jak přispět ke zlepšení zmíněného stavu, ukazuje i zkušenost Krajského úřadu Pardubického kraje.

GINIS® POST pomůže s rozesíláním hromadných zásilek přes Hybridní poštu

16. října 2017
Odstraňte stávající pracné procesy tisku, kompletace a distribuce vašich listovních zásilek díky rozhraní informačního systému GINIS® a služby PostServis. Prostřednictvím rozhraní GINIS® POST odešlete svou hromadnou korespondenci elektronicky přímo ze spisové služby GINIS® a o zbytek už se postará Česká pošta na základě smluvního vztahu.

Road Show „My a naše bezpečnost“ v Karlovarském kraji

11. října 2017
Poslední zářijový týden proběhla v prostorách Městského domu kultury v Sokolově v pořadí již pátá odborná debata s laickou veřejností v rámci projektu ROAD SHOW 2017 – My a naše bezpečnost na téma zajištění obrany a bezpečnosti kraje i celé ČR.

Konference GINIS Express: novinky a trendy

29. září 2017
Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na konferenci GINIS Express: novinky a trendy, která se koná 3. října 2017, v Konferenčním centru City v Praze 4. Těšit se můžete na informace o podpoře Jednotného ekonomického systému, o rozvojových projektech GINIS Express či na novinky o bezpečnosti a zálohování v MS Azure.

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr