Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Zprávy GORDIC

S inteligentním asistentem je každý další den práce snadnější

19. března 2019
Že se nemůže software sám učit? Omyl! Inteligentní asistent je funkcionalita, která dovede zefektivnit rutinní práci tím, že se „učí“ z předešlého chování uživatele a následně mu dovede usnadnit opakující se činnosti.

Moderní způsoby platby doplnil Apple Pay

16. března 2019
Nástroje společnosti GORDIC drží krok s dobou i co se platebních metod týče. Sotva stihla do České republiky dorazit poslední z technologií mobilního placení Apple Pay, již lze jejím prostřednictvím uhradit poplatky a jiné platby zpracovávané v systému GINIS.

Díky Gordicu vyřeší organizace společně GDPR i kybernetickou bezpečnost

15. března 2019
Ulehčení každodenní práce, splnění aktuální legislativy, dlouhodobá udržitelnost, pohodlné užívání a zaručená bezpečnost. Přesně na těchto základech staví GORDIC svá řešení kybernetické bezpečnosti a GDPR. Aby organizace získaly ještě větší přehled o nástrojích a službách, které jim pomohou řešit problémy v těchto oblastech, spustil GORDIC nový web, kde jsou k nalezení všechny důležité informace.

GORDIC získal prestižní ocenění Czech Business Superbrands 2019

11. března 2019
S hrdostí oznamujeme, že odborná porota Business Brand Council Česká republika ocenila značku GORDIC cenou Czech Business Superbrands 2019, jež vyjadřuje obdiv a skládá poctu výsledkům v oblasti budování úspěšné značky.

Stále probíhá nominace na eOSOBNOST eGOVERNMENTU

27. února 2019
Prestižní ocenění magazínu Egovernment pro významné zásluhy v oblasti rozvoje a budování elektronizace veřejné správy v ČR budou udělována během slavnostního večera 20. 3. 2019 v budově Národního muzea v Praze pod záštitou Ing. Vladimíra Dzurilly a Mgr. Zdeňka Zajíčka.

Veletrh AMPER 2019 s účastí HDL Automation

25. února 2019
I letos, konkrétně 19. - 22. 3. 2019, hostí brněnské výstaviště mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení s již známým názvem AMPER.

GORDIC opět obhájil Certifikát vhodného dodavatele

21. února 2019
Společnost GORDIC znovu úspěšně prošla dozorovým auditem se svým produktem Spisová služba GINIS. Splněním všech kvalifikačních kritérií a požadavků a byl uznán produktovou certifikační komisí za oprávněného užívat „CERTIFIKÁT VHODNÉHO DODAVATELE“ pro řešení v oblasti správy dokumentů a informací.

Větší ohleduplnost k životnímu prostředí s novým systémem třídění odpadu

19. února 2019
GORDIC třídí, třiď s námi - přesně tak zní název projektu, který firma s gordickým uzlem ve znaku spustila začátkem února. Již v minulosti zde dobře fungovalo třídění na směsný odpad, papír a plasty.

Workshop kybernetické bezpečnosti nabídl řešení v podobě systému DRMS KYBEZ

18. února 2019
Ve středu 13. února 2019 se ve společnosti GORDIC sešli odborníci na kybernetickou bezpečnost, aby společně mohli diskutovat o konkrétních možnostech zabezpečení. Workshop byl primárně určen tajemníkům úřadů, manažerům kybernetické bezpečnosti, interním DPO a manažerům ISMS.

V Jihlavě proběhla Malá inventura stavu eGovernmentu

15. února 2019
Společnost GORDIC byla generálním partnerem akce Malá inventura pořádané začátkem února magazínem eGovernment. Ta se konala tradičně v prostorách Krajského úřadu Kraje Vysočina, a jak už název napovídá, kladla si letos za cíl zhodnotit stav elektronizace veřejné správy v České republice. Mezi vystupujícími byli zmocněnec vlády pro ICT a digitalizaci Vladimír Dzurilla, ředitel odboru eGovernmentu MV ČR Roman Vrba, ředitel Správy základních registrů Michal Pešek nebo prezident ICT Unie Zdeněk Zajíček.

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr