Manage smartly
+420 567 309 136

GORDIC® generálním partnerem konference ca Expo´14

Konference ca Expo´14 s podtitulem „Own The Future“ se uskutečnila ve čtvrtek 16. října 2014 v kongresových prostorách hotelu Corinthia Tower v Praze.
Konference nabídla posluchačům možnost porozumět hlouběji trendu Application Economy. Byla jim představena řešení, jak Application Economy využít ve svém oboru podnikání za účelem posílení prodejů a tím zlepšení celkových hospodářských výsledků firem. „Žijeme ve světě Application Economy. Obchod, zpravodajství, zábava, bankovnictví, vzdělání, komunikace veřejné správy – všechno funguje na bázi vzájemně propojeného mobilního světa aplikací. V dnešní době, které mobilní aplikace vládnou, je pravděpodobnější, že se právě díky nim zákazník identifikuje se značkou, produktem či společností mnohem rychleji a lépe než v reálném světě. Přesně takové aplikace vyvíjí například CA Technologies, která svým zákazníkům navíc pomáhá lépe se orientovat ve světě Application Economy tak, aby tento trend co nejlépe využili v podpoře svého podnikání,“ říká Karel Schmidtmayer, generální ředitel CA Technologies pro střední a východní Evropu.

Možnostem zvýšení kvality a efektivy služeb díky spojení technologií CA a GORDIC představil na konferenci Head Solution Architect pro Service Management společnosti GORDIC Jakub Fiala ve svých přednáškách na téma: „CA nástroje v praxi Správy základních registrů“ a „CA Service Desk Manager: jak ho ještě neznáte“.

Jakub Fiala, ca Expo 2014

Jakub Fiala, ca Expo 2014

GORDIC News

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr