Manage smartly
+420 567 309 136

GORDIC Identity Management: elegantní správa uživatelů a řízení kompetencí

Identity management

GORDIC Identity Management umožňuje centrální správu uživatelů a dalších objektů, například skupin a rolí, společně s centralizovaným řízením kompetencí. Řešení je určeno organizacím, které potřebují automatizovat své procesy stojící na pomezí personalistiky a informačních systémů. Administrátorům umožní tyto systémy jednotným způsobem spravovat a zrychlit tak svoji práci. Organizace má přehled o přístupech jednotlivých osob v čase, což může manažerům usnadnit řízení i případné rozhodování o nákupu nových technologií.

Nejdůležitější informace o uživatelích, organizačních jednotkách a rolích jsou umístěny přehledně na jednom místě. Již například nebude nutné, aby údaje zadané personalistikou putovaly do IT oddělení papírovou formou dva dny. Definováním skupiny administrátorů, kteří budou spravovat Vaše informační systémy, se jednoduše vyhnete problémům, které nastávají většinou v době dovolených. Problém s obsluhou tak nebudou mít ani správci mimo IT sekci. Pouhé změny telefonních čísel ve více informačních systémech - například ActiveDirectory, GINIS a ServiceDesk - mohou ročně zabrat i několik dní kvalifikované práce, které Vám GORDIC Identity Management a automatizace ušetřit.

Integrace do systému NAGIOS (open source systém pro automatizované sledování stavu počítačových sítí) navíc pomůže odhalit skutečnou formu Vašeho IS sofistikovaněji než-li je pouhá dostupnost. Příslušné reporty hlásí rozdíly mezi deklarovaným a skutečným stavem v IS s možností on-line dohledu.

GORDIC News

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr