Manage smartly
+420 567 309 136

GORDIC obhájil postavení mezi TOP 100 ICT firem v ČR

Společnost GORDIC® potvrdila své dlouhodobě stabilní postavení v žebříčku největší firem v oblasti informačních a komunikačních technologií v České republice. V pořadí, které podle výše obratu sestavuje časopis CIO Business World, obsadila stejně jako v loňském roce 40. místo s obratem 648 mil. Kč v roce 2013.

Zásadní část svých tržeb společnost realizovala díky poskytování komplexních IT služeb a prodeji vlastních softwarových produktů, především v oblasti ERP systémů veřejné správy, systémů pro správu dokumentů (DRMS) a registrů a správních agend pro potřeby veřejného sektoru. Kromě toho firma dodala v loňském roce svým klientům mj. nástroje pro podporu rozhodování (Datové sklady, BI), portálová řešení, úložiště digitálních dokumentů, služby v oblasti systémové integrace nebo Service managementu.

Společnost GORDIC® vznikla v roce 1993 a za dobu své existence si získala přes šest tisíc klientů od ministerstev až po malé příspěvkové organizace. GORDIC® je 100% českou firmou s jedním majitelem a celorepublikovou obchodně-servisní sítí s více než 300 autorizovanými odborníky. Její informační systém GINIS® je dlouhodobě nejpoužívanější ERP systémem ve veřejné správě.

GORDIC News

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr