Manage smartly
+420 567 309 136

GORDIC® podpořil bezpečnost malých školáků

I v letošním roce pokračoval projekt „Bezpečně do školy i do přírody“, který se váže k začátku školního roku a díky kterému dostali všichni prvňáčci na Vysočině, v Jihočeském a Královéhradeckém kraji v první školní den kufřík se zajímavým a užitečným obsahem.
_DSC6203final.jpg

Podle náměstka hejtmana Kraje Vysočina Libora Joukla má projekt především motivovat děti k bezpečnějšímu chování nejen při cestě do školy. „Kufřík, jenž od Kraje Vysočina všichni prvňáčci letos dostali, nabídl nejen základní školní pomůcky a časopis pro první čtení, ale také předměty s bezpečnostními prvky nebo cyklistickou lékárničku,“ uvedl Joukl.

Do prvních tříd v novém školním roce 2013/2014 zasedlo na Vysočině více než 5300 žáků prvních tříd. Projekt “Bezpečně do školy i ze školy” doprovází vysočinské prvňáčky do škol už třetím rokem. V loňském roce se k němu připojil Jihočeský kraj a letos poprvé také kraj Královéhradecký. Za realizací kufříku stojí nejen samotné kraje, ale i firmy z regionů. Mezi nimi nechybí také dlouholetý partner většiny krajských úřadů, společnost GORDIC®.

GORDIC News

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr